کتاب رازهایی درباره مردان اثر جان گری

کتابی که هم‌اکنون در دست دارید، کتابی است که تحول مثبتی در یک زندگی زناشویی و یک رابطه عاشقانه رقم خواهد زد. در این کتاب خواهید آموخت: ـ چگونه می‌توان برای همسر خود (زن و معشوق) بود و در عین حال وقار، متانت و شخصیت کامل یک زن را حفظ کرد. ـ چرا بعضی زنان فقط به وضع مالی مردها توجه می‌کنند و این مردها را دل‌زده می‌کند. ـ

آیا می‌دانید مهم‌ترین اشتباهاتی که زن‌ها درباره مردها مرتکب می‌شوند کدامند. ـ چگونه می‌توانید به همسر خود کمک کنید تا احساسات درونیش را بیان کند. ـ چرا مردان همواره بر زن‌ها سلطه دارند و فکر می‌کنند همیشه حق با آن‌هاست. ـ چرا به نظر می‌رسد مردان کمتر از زنان به عشق و روابط اهمیت می‌دهند. ـ چرا مردها از این‌که زنان آشفته یا احساساتی می‌شوند، متنفرند.

چرا مغز مردان با زنان متفاوت است. این کتاب را بخوانید تا در روابط با همسرتان دقیق‌تر و بهتر عمل کنید.

کتاب رازهایی درباره مردان ، کتابی است که آرزو می‌کردید، قبل از آشنایی با اولین مرد زندگی‌تان خوانده بودید.در کتاب رازهایی درباره مردان دکتر باربارا دی‌آنجلیس یکی از مجرب‌ترین متخصصان روابط انسانی به شما خواهد آموخت:درباره‌ی مردان و روابط جنسی چه می‌دانید؟خواسته‌ی واقعی مردها از روابط جنسی چیست؟چگونه بازی با کلمات موجب مختل شدن پیش‌نوازش می‌شود؟توهم نعوظ: چگونه ممکن است یک مرد، تنها از نظر فیزیکی تحریک شده باشد؟همه‌ی مردان، زنانی را که از روابط جنسی لذت می‌برند دوست دارند.
چگونه کمتر مشاجره کنیم و بیشتر به یکدیگر عشق بورزیم؟چگونه ممکن است منظور واقعی مردان با آن‌چه به‌راستی می‌گویند، متفاوت باشد؟چگونه از مادری کردن در حق مرد زندگی‌مان جلوگیری کنیم؟چگونه معشوق بهتری باشیم؟
در این پرفروش‌ترین کتاب سال باربارا دی آنجلیس (ph.D متخصص روان‌شناسی ارتباطی) دانش و بینش خود را با شما در میان گذاشته و راهنمایی‌هایی را در مورد مرد به شما بازگو می‌کند و به جهت خلق روابطی همیشگی و موفق با مرد زندگی‌تان یاری‌تان خواهد کرد.پنج راز بزرگ درباره‌ی مردها ؟ منظور واقعی مردها از آن‌چه که در ظاهر می‌گویند چیست؟چرا مردها همواره نیاز دارند که کارها را به‌درستی انجام دهندو…

مشخصات کتاب

نام کتاب رازهایی درباره مردان
نویسنده/نویسندگان
مترجم/مترجمان
موضوع
گروه سنی همه گروه های سنی
قطع رقعي
نوع جلد شوميز
تعداد جلد 1
تعداد صفحات 320
شابک 9786009915171
نوبت چاپ تاريخ چاپ
بیست و پنجم بهار 1397

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *