کتاب رازهایی درباره زنان اثر باربارا دی آنجلیس

این، کتابی است که هر زنی آرزو دارد آن را داشته باشد، کتابی که می‌تواند به مرد زندگی‌اش هدیه بدهد. چون تمام مسائل مهم درباره‌ی عشق‌ورزی و محبت در آن برای مردان توضیح داده شده است. اگر شما یک زن هستید، حتما با این افسوس‌ها آشنایی دارید. حسرتی که در درون‌تان زمزمه می‌کند؛ فقط می‌خواهم که او به اندازه‌ی کافی مرا درک کند و مرا همان گونه که هستم بپذیرد.

نویسنده در مقدمه کتاب رازهایی درباره زنان چنین بیان کرده که این کتاب را برای شما و مرد زندگی تان نوشتم. چنین باور دارم که این کتاب، همانی است که زن ها همواره انتظار انتشار آن را می کشیدند. کتابی که می توانند به مرد زندگی شان هدیه دهند تا آن ها همه چیز را درباره زن ها بیاموزند. آه که چقدر خودم نیز آرزوی چنین کتابی را داشتم که ای کاش راهی وجود داشت تا می توانستم به درون او نفوذ کنم بلکه او مرا درک کند.اگر شما یک مرد هستید: این کتاب را بخوانید تا رؤیاهای همسرتان را تحقق بخشید. اگر یک زن هستید: این کتاب را بخوانید تا خود را بهتر درک کنید. سپس آن را به مرد زندگی‌تان بدهید تا رابطه‌ای را که همواره رویایش را در سر می‌پروراندید، از آن خود سازید.
مطمئنا همه‌ی ما زن‌ها این تجربه را داشته‌ایم. تاکنون این ماجرا برای شما اتفاق افتاده است؟ امیدوارم این کتاب همان چیزی باشد که در جستجوی آن بودید و بعد از خواندن آن، بیشتر به خود احترام بگذارید و کمتر خود را محکوم کنید. امیدوارم که این کتاب درهای شادی و تفاهم و گفتگو را بین شما و همسرتان باز کند و به شما کلمات و جملاتی را بیاموزد که نیاز دارید تا به شریک زندگی‌تان بگویید تا او بتواند احساسات و انگیزه‌های شما را درک کند. امیدوارم که این کتاب منبعی از آسایش، قدرت و الهام برای شما باشد که هر لحظه به شما یادآوری کند که در سفر زندگی تنها نیستید.

مشخصات کتاب

نام کتاب رازهایی درباره زنان
نویسنده/نویسندگان
مترجم/مترجمان
موضوع
گروه سنی همه گروه های سنی
قطع رقعي
نوع جلد شوميز
تعداد جلد 1
تعداد صفحات 416
شابک 9786009915064
نوبت چاپ تاريخ چاپ
نوزدهم بهار 1397

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *