کتاب رابطه مادر و پسر اثر ملیسا هریسون / هری اچ هریسون

 

در کتاب مادر و پسر، راهکارهایی ساده برای تربیت پسران ارائه شده است. این کتاب اثر ملیسا هریسون و هری اچ هریسون جونیور است که رازهایی را درباره ارتباط مادر و پسر آشکار می‌کند تا مادران بتوانند پسرانی قوی و موفق تربیت کنند.با گفتن جمله «شما صاحب یک فرزند پسر شدید»، دری از یک دنیای جدید به روی هر مادری باز می‌شود.
در این کتاب، با پی بردن به رازهایی درباره ارتباط بین مادر و پسر، که همواره خارق‌العاده به نظر می‌رسد، می‌تواند گاهی احساس نشاط بخش و یا احساس دیوانه کننده‌ایبه شما هدیه کند. کتاب مادر و پسر اسباب انبساط خاطر شما را فراهم می‌سازد. پس آهی بکشید و تجدید قوا کنید.
تربیت کردن پسری قوی، دوست داشتنی و موفق هرگز کار آسانی نیست. اما با این وجود، در گذر از هر مرحله‌ای از خواندن اولین داستان‌های شبانه برای او تا آخرین روزهای مدرسه‌اش، همواره این نکته به شما خاطرنشان می‌شود که شما در حال انجام مهم‌ترین کار دنیا هستید.«فرزند شما یک پسر است» با گفتن این جمله، هر مادر، دنیایی را آغاز می‌کند. این کتاب، راهنمایی برای بررسی «ارتباط مادر و پسر» است که گاهی اوقات، نشاط‌بخش بوده؛ گاهی مواقع هم دیوانه‌کننده است. در عین حال، همواره خارق‌العاده است.
اندیشه‌ای که پشت این نوشتار است به گونه‌ای است که شما را می‌خنداند و باعث انبساط خاطر شما می‌شود. آهی بکشید و تجدید قوا کنید. بزرگ کردن پسری قوی، دوست‌داشتنی و موفق، کار آسانی نیست. با این همه، با گذر از هر مرحله، از گفتن اولین داستان‌های شبانه برای او تا آخرین روزهای مدرسه‌اش، دائم این نکته به شما یادآوری می‌شود که شما در حال انجام مهم‌ترین کار دنیا هستید.

 

مشخصات کتاب

نام کتاب رابطه مادر و پسر
نویسنده/نویسندگان
مترجم/مترجمان
موضوع
گروه سنی همه گروه های سنی
قطع خشتي كوچك
نوع جلد شوميز
تعداد جلد
تعداد صفحات 368
شابک 9786009915279
نوبت چاپ تاريخ چاپ
دهم 1397

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *