کتاب آداب معاشرت برای همه اثر خسرو امیر حسینی

 

رعایت برخی از آداب پسندیده به شما کمک خواهد کرد تا شان و منزلت اجتماعی تان ارتقا یابد. شما با رعایت نکات ضروری و ساده در زمره افراد فرهیخته قرار خواهید گرفت، شخصی که دیگران آرزوی معاشرت با وی را دارند.
در سرفصل های این کتاب خواهید خواند:– پیش نیازهای معاشرت سالم– آنچه خانم ها باید در معاشرت های اجتماعی انجام دهند.– معاشرت و حقوق والدین– معاشرت و حقوق همسایه– مهارت های موثر در پایداری معاشرت– اثر خوشرویی و خنده در معاشرت– آداب مهمان داری– آداب راه رفتن– آداب غذا خوردن– آداب آپارتمان نشینی– آداب مسافرت– آداب عیادت از بیمار– آداب معاشرت در اداره– آداب مراسم ترحیم– و …لازمه ی زندگی شهری و متمدن، و در کنار هم زیستن انسان ها آداب معاشرت است.
مهم نیست در کدام مکان عمومی هستید یا بین جمع دوستان یا کاری، اما نوع رفتار شما مهم است و ارتباط شما با دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد. شاید اگر شما در غار تنهایی زندگی می کردید هیچ یک از این ها مهم نبود، اما زندگی در کنار مردم دیگر، اصولی دارد که با رعایت آنها می توانید احترام و ارزش خود را بالاتر ببرید.
این آداب از روابط بین دو نفر دوست، همکار یا غیره شروع و در جمع های بزرگتر بسط می یابد، کاغیست بدانید که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

مشخصات کتاب

نام کتاب آداب معاشرت برای همه
نویسنده/نویسندگان
مترجم/مترجمان
موضوع
گروه سنی همه گروه های سنی
قطع رقعي
نوع جلد شوميز
تعداد جلد 1
تعداد صفحات 114
شابک 9786009915132
نوبت چاپ تاريخ چاپ
هشتم 1397

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *